Ως ελάχιστο δείγμα ευγνωμοσύνης προς την τρίτη ηλικία για την αστείρευτη συνεισφορά τους, ο Δήμος Μετεώρων θα παραθέσει δεξίωση σήμερα στις 13:00 στο χώρο του ΚΑΠΗ για τους ανθρώπους που συνέβαλαν και συμβάλουν στην κοινωνία και στον πολιτισμό μας συνεχώς.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.