Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Πραγματοποιήθηκαν εργαστηριακοί έλεγχοι και έδειξαν την ακαταλληλότητά του
Κατόπιν εργαστηριακών ελέγχων που πραγματοποιήθηκαν στο πιστοποιημένο εργαστήριο της ΔΕΥΑΤ,
στην τοπική κοινότητα «Μεγάλων Καλυβίων» διαπιστώθηκε ότι το νερό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΙΜΟ.
•Παρακαλούνται οι καταναλωτές να μην κάνουν χρήση του νερού για ΠΟΣΗ και ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ
·ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ