Παρουσία του Κώστα Σκρέκα, οι τοποθετήσεις καταρτιζόμενων στελεχών του κόμματος.
Μαζική συμμετοχή και επιτυχημένη εκδήλωση του Τομέα Περιβάλλοντος και Ενέργειας της Νέας Δημοκρατίας «Συμμετέχω Ενεργά» με θέμα «Κλιματική Αλλαγή και Βιώσιμη Ανάπτυξη».
Παρουσία του αρμόδιου Τομεάρχη της Ν.Δ. και Βουλευτή Τρικάλων της Ν.Δ. Κώστα Σκρέκα, 21 καταρτισμένα στελέχη ανέπτυξαν τις τοποθετήσεις τους συμμετέχοντας ενεργά στη διαμόρφωση του κυβερνητικού προγράμματος της Ν.Δ.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.