Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Από την ερχόμενη Τρίτη, Τετάρτη και Πέμπτη από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι, θα υπάρξει δωρεάν διανομή προϊόντων από τις αποθήκες του ΟΣΕ στα Τρίκαλα.
Η διανομή, γίνεται στο πλαίσιο της υλοποίησης του προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ) σε δικαιούχους του προγράμματος.
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2431063225