Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την ερχόμενη Κυριακή, στην αίθουσα του Εμπορικού Επιμελητηρίου Λάρισας, υπό την Προεδρία του Αναπληρωτή Τομεάρχη της Ν.Δ. Μάξιμου Χαρακόπουλου και με την συμμετοχή του Συντονιστή Ηλία Βλαχογιάννη, θα πραγματοποιηθεί διευρυμένη συνεδρίαση του Τομέα Προστασίας του Πολίτη του κόμματος.
Στην συνεδρίαση κλήθηκαν να παραστούν τα μέλη του Τομέα, οι Πρόεδροι των ΝΟΔΕ, τα Προεδρεία των Αστυνομικών Υπαλλήλων και του Πυροσβεστικού προσωπικού, οι Σύνδεσμοι των Αποστράτων κ.λ.π.
Σκοπός της διευρυμένης συνεδρίασης του Τομέα, είναι η ανταλλαγή απόψεων και η κατάθεση προτάσεων, ενόψει του προσεχούς Συνεδρίου "αρχών και θέσεων" του κόμματος ,αλλά η διαμόρφωση των θέσεων ενόψει και της σύνταξης του κυβερνητικού προγράμματος της Ν.Δ.