Πριν την σημερινή προπόνηση των Τρικάλων, ο βοηθός προπονητή Σούλης Φόρος και ο αρχηγός Αλέξανδρος Κολότσιος μίλησαν για το μεγάλο εντός έδρας ντέρμπι του Σαββάτου κόντρα στον Βίκο Ιωαννίνων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.