Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
«Που να πάρει ο …διάολος δεν είναι μόνο του Α.Ο. Τ. το …χόρτο» διαμαρτυρήθηκε στο Δημοτικό Συμβούλιο Τρικάλων ο Γιώργος Καϊκης.
Σε ανάλογο …στιλ η απάντηση του Δημάρχου Τρικκαίων Δημήτρη Παπαστεργίου.
«Όλοι έχουμε δικαίωμα στο …χόρτο» για να σπεύσει να διορθώσει την λέξη «χόρτο» με «χορτάρι».
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος Έφη Λεβέντη, διευκρίνισε πως «έγινε το βοηθητικό γήπεδο και προσπαθούμε μέσω αυτού να προστατέψουμε το χορτάρι του Δημοτικού Σταδίου, αλλά το δίνουμε προς χρήση και στους πρωταθλητές του στίβου μετά από συνεννόηση που υπήρξε με τα Σωματεία».