Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο πλαίσιο της υλοποίησης του προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ) η Κοινωνική Σύμπραξη της Π.Ε. Τρικάλων με την επωνυμία «ΣΤΗΡΙ – ΖΩ», με μέλη εταίρους τόσο το Δήμο Φαρκαδόνας όσο και την Κοινωφελή Δημοτική του Επιχείρηση (ΚΟΙ.Δ.Ε.ΦΑ.), θα διανείμει προϊόντα παντοπωλείου και βρεφικές τροφές στους ωφελούμενους του KEA.
Παρακαλούνται οι ωφελούμενοι KEA του Δήμου Φαρκαδόνας με:
• το ΑΜΚΑ του αιτούντα,
• την ταυτότητα
να παραλάβουν τα προϊόντα από το 1ο Δημοτικό Σχολείο Φαρκαδόνας (δίπλα στη ΔΕΥΑΦ) κατά τις παρακάτω ημερομηνίες και ώρες :
• Τρίτη 12/9/2017 ώρες 10:00 – 11:30
• Τετάρτη 13/9/2017 ώρες 10:00 – 11:30
• Πέμπτη 14/9/2017 ώρες 10:00 – 11:30.
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2433350052 – 2433023086.