Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συλλαλητήριο στα Τρίκαλα εργαζομένων και συνδικάτων ενάντια στο κυβερνητικό πολυνομοσχέδιο – λαιμητόμο για απεργίες, λαϊκές κατοικίες, οικογενειακά επιδόματα και δημόσια περιουσία.
Για το ΠΑΜΕ ο αγώνας αυτός μέχρι την ψήφιση του Πολυνομοσχεδίου, θα συνεχιστεί και τονίστηκε η αναγκαιότητα «παλλαϊκός ξεσηκωμός για την ανατροπή των μνημονίων φτωχοποίησης και όσων τα εφαρμόζουν ή τα ψηφίζουν».