Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 92 ετών η Τρικαλινή Αλεξάνδρα Τσιορλίδα και κηδευέται αύριο στη 1 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Μεγαλοχωρίου Τρικάλων.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Νικολέτα και Παναγιώτη Γεωργακόπουλο, Μαριέτα και Ανδρέας Γεροκώστα, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.