Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 73 ετών ο Τρικαλινός Κωνσταντίνος Δέλκος και κηδεύεται αύριο Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου στις 11.30 το πρωί από τον Ιερό Ναό Αγίου Νεκταρίου Μπάρας Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 10.30.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Όλγα, τα παιδιά του Κωνσταντίνο Δέλκο, Μαρία και Σπύρο Σπανόπουλο, Χρήστο και Κατερίνα Δέλκου, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.