Κηδεύεται σήμερα
Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 84 ετών ο Τρικαλινός Παναγιώτης Γεωργ. Λύκας και κηδεύεται σήμερα 19 Φεβρουαρίου στις 12:00 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Βησσαρίωνα Πύλης Τρικάλων.
Αφήνει πίσω την σύζυγό του, Νίκη Λύκα , τα παιδιά του Γεώργιο Λύκα και Μαρία Τσαμπαρλή, Αθηνά Λύκα και Απόστολο Παπαζαφείρη, ενώ ευτύχησε να δει και εγγόνια.
Την Τελετή επιμελείται το Γραφείο Τελετών «Παναγιώτου»
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/lyka.jpg)