Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Υπό την αιγίδα του Συλλόγου Μεσοχωριτών πρωτεύουσας, συγκεντρώθηκε εκθεσιακό υλικό που επιμελήθηκε η Νίκη Γόντικα –Χονδρού και παρουσιάζεται σε Έκθεση στο Πνευματικό Κέντρο Μεσοχώρας.
Η Έκθεση υπό τον τίτλο «Η τέχνη στα σκεύη του φαγητού», εγκαινιάζεται σήμερα στις 8 το βράδυ και θα διαρκέσει μέχρι και την ερχόμενη Πέμπτη, με ώρες επισκέψεων από τις 11 το πρωί έως την 1 το μεσημέρι και από τις 8 έως τις 10.30 το βράδυ.