Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ήρθε και στα Τρίκαλα η «WATT+VOLT» πάροχος ολοκληρωμένων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας που εξαπλώνεται το δίκτυό της με καταστήματα σε όλη την χώρα.
Το κατάστημά της, βρίσκεται επί της Οδού 28ης Οκτωβρίου 15 και εκεί οι καταναλωτές, μπορούν να πληροφορηθούν με φυσική παρουσία από εξειδικευμένο προσωπικό, εύκολα και γρήγορα για τις ανταγωνιστικές τιμές που παρέχει η εταιρεία και για την έκπτωση έως και 25% που μπορούν να πετύχουν στο λογαριασμό ρεύματός τους και να ενημερωθούν για καινοτόμες υπηρεσίες διαχείρισης και παρακολούθησης ηλεκτρικής ενέργειας της εταιρείας.
Τα εγκαίνια του νέου καταστήματος της «WATT+VOLT» στα Τρίκαλα θα πραγματοποιηθούν την ερχόμενη Παρασκευή στις 8 το βράδυ.