Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνεχίζεται το … κάμπινγκ υπό την ανοχή των αρμοδίων.
Όπως κατέγραψε το trikalanews.gr συνεχίζεται η παντελής αδιαφορία των αρμοδίων για την μετατροπή της κεντρικής πλατείας των Τρικάλων σε χώρο κατασκήνωσης…
Προφανώς δεν νιώθουν την ανάγκη να βάλουν τέλος στην τριτοκοσμική αυτή κατάσταση και να προστατέψουν την αισθητική της πλατείας…