Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Η κλασική ατάκα του Ελληνικού σινεμά «Είναι πολλά τα λεφτά Άρη», βρίσκει απόλυτη εφαρμογή στον Δήμο Πύλης.
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr άλλα 4.000 ευρώ πηγαίνουν σε συγκεκριμένο Αντιδήμαρχο με απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής για την συντήρηση οχημάτων του Δήμου.
«Σε καμιά περίπτωση δεν είναι ηθική αυτή η κατάσταση που συνεχίζεται», ανέφεραν Ιωάννης Κουτσονάσιος και Νίκος Τόλιας που καταψήφισαν το νέο …4χίλιαρο προς την επιχείρηση του Αντιδημάρχου…