Μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο Τρικάλων μετά από ηλεκτροπληξία.
Θύμα ηλεκτροπληξίας έπεσε μέσα στο χωράφι του 40χρονος Τρικαλινός και μπροστά στα μάτια συγγενικού του προσώπου.
Ο 40χρονος μεταφέρθηκε αρχικά στο Κέντρο Υγείας Πύλης και από εκεί για νοσηλεία στο Νοσοκομείο Τρικάλων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.