Το Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων καλεί εκτάκτως, όλους όσους μπορούν να δώσουν αίμα για τις ανάγκες των συμπολιτών μας στο δυστύχημα των Τεμπών να απευθύνονται στην Αιμοδοσία του Γ.Ν. Τρικάλων, καθημερινά από τις 8:00 π.μ. έως τις 14:30 μ.μ και από τις 17:30 μ.μ έως τις 20:00 μ.μ & το Σαββατοκύριακο από τις 8:30π.μ έως τις 14:00 μ.μ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.