Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Η Αιμοδοσία όπως όλοι μας γνωρίζουμε είναι μια ευγενική πράξη, της οποίας τα αποτελέσματα σώζουν ζωές, καθώς το αίμα δεν παράγεται, αλλά ούτε αντικαθίσταται, παρά μόνο προσφέρεται.
Είναι ζήτημα ζωής!
Η οικογένεια του διαιτητή ποδοσφαίρου Αντωνίου Κορέστη και πρώην μέλους της Ένωσης Στρατιωτικών Περιφέρειας Θεσσαλίας απευθύνει, προς κάθε μέλος της Ε.Σ.ΠΕ.Θ καθώς επίσης και στους λοιπούς συναδέλφους που υπηρετούν στην ευρύτερη Περιφέρεια Θεσσαλίας, έκκληση για προσφορά αίματος ομάδας μηδέν ρέζους αρνητικού (Ο-), διότι η κατάσταση της υγείας του έχει επιδεινωθεί και νοσηλεύεται πλέον στην μονάδα εντατικής θεραπείας του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας.
Παρακαλούνται τα μέλη μας καθώς και οι λοιποί συνάδελφοι, όπως συνδράμουν με τη προσφορά τους αυτή.
Ένωση Στρατιωτικών Περιφέρειας Θεσσαλίας