Εν μέσω δύο δημάρχων, βρέθηκε ο πρ. Νομάρχης, Βουλευτής και εκ νέου υποψήφιος Ηλίας ΒΛΑΧΟΓΙAΝΝΗΣ Με τον Δήμαρχο Τρικκαίων Δημήτρη ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ και τον νεοεκλεγέντα Δήμαρχο Θεσσαλονίκης Κώστα ΖΕΡΒΑ.
Οι ιδιαίτεροι δεσμοί του Ηλία ΒΛΑΧΟΓΙAΝΝΗ με την τοπική αυτοδιοίκηση και η πετυχημένη θητεία του ως Νομάρχης και ως μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσης Νομαρχιακών Αυτοδιοικήσεων Ελλάδος, αποτελούν ένα "ισχυρό κεκτημένο" γι αυτόν… Κάτι που αποδεικνύεται και επιβεβαιώνεται σε κάθε ευκαιρία….
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.