Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ποιο είναι το απαραίτητο «προσόν» για να σας ανοίξει την πόρτα του Δημαρχείου για εργασία…
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr και όπως προκύπτει από ανάρτηση στην «Διαύγεια», ένα καλό κόλπο για να προσληφθείτε σε Δήμο του Νομού Τρικάλων, είναι το εξής.
Κάποιο συγγενικό σας πρόσωπο (κατά προτίμηση αδερφός), μπορεί να απειλήσει τον Δήμαρχο ότι θα «κατέβει» απέναντι του στις εκλογές και με τον τρόπο αυτό, επιτυγχάνεται η πρόσληψη σας…
Αυτά τα περί … γυναικός του Καίσαρα, τιμιότητας κ.λ.π. είναι στον συγκεκριμένο Δήμο για τον …λαουτζίκο …