Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την δυνατότητα να κλείσουν ξανά ραντεβού δίνει στους ασθενείς το ιατρείο της Ειδικού Παθολόγου Ελένης Γ. Μαυροματίδη.
Μετά την επανέναρξη λειτουργίας του ιατρείου, η κα. Μαυροματίδη, μετεκπαιδευθείσα στη Γηριατρική και στην Παρηγορητική Φροντίδα στο τέλος της ζωής στην Μεγάλη Βρετανία, καθώς και με πενταετής νοσοκομειακή εμπειρία ως Επιμελήτρια Α’ στη Γηριατρική στη Μεγάλη Βρετανία, είναι έτοιμη να παράσχει τις καλύτερες υπηρεσίες στους ασθενείς.
Το εξειδικευμένο ιατρείο βρίσκεται επί της Ζάππα 3 στα Τρίκαλα.
Ώρες λειτουργίας:
Καθημερινά: 08:30-13:00 και 18:00-20:30
Τηλ: 24310-27005
Κιν: 6936482141