Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Κέρδισαν εμπειρίες και απέδειξαν ότι έχουν μέλλον δύο νεαροί αθλητές των Trikala Basket.
Ο Χριστόφορος Σαββουλίδης και ο Αλκιβιάδης Παπαναστασίου συμμετείχαν στο φιλικό προπονητικού χαρακτήρα που διεξήχθη στην Λάρισα, στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ.
Οι δύο αθλητές των Τρικάλων έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό στην αναμέτρηση και επέστρεψαν στα Τρίκαλα με χαμόγελα.
Η οικογένεια των Trikala Basket συγχαίρει τους δύο νεαρούς και ευελπιστεί πως και άλλοι αθλητές της θα προοδεύσουν αγωνιστικά φτάνοντας όσο πιο ψηλά μπορούν.