Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Μια ανάρτηση – διαμαρτυρία σχετικά με την «πόρτα» στην συναυλία έγινε …πολιτικό ζήτημα.
Η σύζυγος πολιτικού προσώπου των Τρικάλων (δεύτερη περίπτωση τον τελευταίο καιρό), με μια ανάρτηση και με διάθεση «ξυσίματος» τα έβαλε με τις κορυφές της Δημοτικής Αρχής αλλά κυρίως με την… σύζυγο του ενός…
Ο τελευταίος απάντησε και στο παιχνίδι μπήκαν και κάτι …παρατρεχάμενες να υποστηρίξουν την καταγγέλλουσα και έγινε «μύλος»…
Νεύρα, πολλά νεύρα τον τελευταίο καιρό στο … facebook που δίνουν «ειδήσεις» για …κουτσομπολιό στα «κοσμικά» κέντρα της πόλης.