Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ένωσαν τις ζωές τους Τρικαλινοί Υπαξιωματικοί του Ελληνικού Στρατού.
Στον Ιερό Ναό Αγίων Αναργύρων Γλίνους Τρικάλων και υπό τις ευλογίες του π. Σπυρίδωνα Γκοβίνα, χθες το απόγευμα, ο Μιχάλης Σαϊτάς Υπαξιωματικός του Ελληνικού Στρατού και η Τζένη Τσακνή, επισημοποίησαν τον έρωτά τους, παρουσία Θεού και ανθρώπων.
Σε πελάγη ευτυχίας, οι γονείς του γαμπρού Κων/νος και Όλγα και οι γονείς της νύφης Σπύρος και Βάϊα, έριξαν το ρύζι στους νεόνυμφους που τους οδήγησαν στον έγγαμο βίο με την αλλαγή των στεφάνων οι Διονύσης και Μαρία Καρτσαμπά.
Η χθεσινή ημέρα ολοκληρώθηκε για το νέο ζευγάρι με ξεφάντωμα σε κοσμικό κέντρο των Τρικάλων.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμές ευχές στους νεόνυμφους για ανέφελο συζυγικό βίο.