Την Μεσοχώρα επισκέφθηκε ο Αντιδήμαρχος Έργων του Δήμου Πύλης κ. Σωτήρης Χατζής τις προηγούμενες ημέρες, όπου μαζί με τον συνάδελφό του δημοτικό Σύμβουλο κ. Πέτρο Σακελλάρη μετέβησαν στο γήπεδο του Χωριού για να δουν επί τόπου τι βελτιώσεις μπορούν να γίνουν, στον παραπάνω χώρο για την καλλίτερη λειτουργία και χρήση του και να μπορούν να το χρησιμοποιούν οι νέοι της Μεσοχώρας για την άθλησή τους με ικανοποιητικές συνθήκες, που ήταν δική τους πρόταση και επιθυμία.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.