Μετά από όλο αυτό η διοίκηση αποφάσισε ότι η αγκαλιά του ΑΟ Τρίκαλα είναι μεγάλη για να χωρέσει όλους εκείνους που αγαπούν την φανέλα. Ο Άρης Λώττας είναι ένας από αυτούς και είναι σίγουρο ότι μαζί με τους συμπαίκτες του θα δώσουν ότι το καλύτερο για να υλοποιηθούν οι φετινοί στόχοι.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.