Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Με 1,5 ώρα νωρίτερα της προκαθορισμένης ώρας, επέστρεψε στην Φυλακή Κορυδαλλού ο Δημήτρης Κουφοντίνας μετά την 2ήμερη άδεια του.
Τον Δημήτρη Κουφοντίνα συνόδευαν η σύζυγός του Αγγελική Σωτηροπούλου και ο γιος του, Έκτορας.
Αρχικά απευθύνθηκε στο αρχειοφυλάκιο των ανδρικών φυλακών για τα διαδικαστικά και από εκεί εστάλη κατευθείαν στις γυναικείες φυλακές όπου και κρατείται.