Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Υπογράφτηκε σήμερα η σύμβαση έργων που αφορούν την αντικατάσταση εσωτερικών δικτύων ύδρευσης στις Τοπικές Κοινότητες Ελάτης και Νεραϊδοχωρίου του Δήμου Πύλης.
Η χρηματοδότηση είναι από το ΕΣΠΑ οι χρηματοδότηση των έργων είναι για την Ελάτη 217.000 ευρώ και για το Νεραιδοχώρι 262.000 ευρώ.
Φορέας υλοποίησης Δήμος Πύλης-ΔΕΥΑΠ.