Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έτσι ώστε αυτό να είναι έτοιμο όσο πιο γρήγορα γίνεται για να υποδεχθεί τους μαθητές, μαθήτριες και εκπαιδευτικούς για την επανέναρξη των μαθημάτων.
Αποφασίστηκε επίσης για τα παιδάκια του Νηπιαγωγείου Ζάρκου να μεταφερθούν στον παιδικό σταθμό της κοινότητας για την συνέχεια της διδασκαλίας τους.