Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Με …sms αντέδρασε η Διοίκηση του Επιμελητήριου Τρικάλων απέναντι σε απατεώνες που έριξαν «δίχτυα» σε βάρος Τρικαλινών επιχειρηματιών.
Οι απατεώνες, προσποιούμενοι ότι είναι υπάλληλοι του Επιμελητηρίου ζητάνε χρήματα για ετήσια συνδρομή λόγω εξόδων από τις πρόσφατες εκλογές και υπόσχονται πρόσβαση σε προγράμματα και μελλοντική βοήθεια του Επιμελητηρίου σε οικονομικής φύσεως θέματα.