Από πού μπορείτε να τα προμηθευτείτε
Λίγο μόνο μας χωρίζει από την 1η του Μάρτη και η Φλόγα, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ήδη έχει εφοδιαστεί με τα πιο όμορφα «μαρτάκια» έτοιμα να στολίσουν τα χέρια μικρών και μεγάλων.
Ο χώρος της Φλόγας στην οδό Ηρώων Αλβανικού Μετώπου 32, στον χώρο της καθημερινής λαϊκής Τρικάλων, θα είναι ανοιχτός έως και την Παρασκευή κατά τις ώρες 11:00-13:00 και 18:00-20:00.
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/5-10-771x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/4-14-807x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/3-14-771x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/2-16-771x1024.jpg)