Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Εὑρέθησαν ὑπό ἀρχαιο-πολεοδόμου κατόπιν ἁπλῆς ἐπιφανειακῆς κατοπτεύσεως εἰς την γωνίαν Σέχου και παραποταμίου ὁδοῦ στον Πύργο, ἡ μύτη τῆς γωνίας προυξένησεν τα τελευταῖα εἴκοσι χρόνια εἰς τον γράφοντα βλάβες σε τρεῖς σπονδύλους, καταστροφή δύο μηχανῶν αὐτοκινήτου, ἀμορτισσέρια, ἡμιαξόνια, λάστιχα και πλῆρες ὑβρεολόγιον κατά παντός ὑπευθύνου.
Ἐπειδή ἡ ἀπόστασις μεταξύ ὕβρεως και ἐχτέλεσης δεν εἶναι ἄπειρος συνιστᾶται ἡ διόρθωσις τοῦ ὁδικοῦ ὀρνιθοσκαλίσματος ἡ παρατασις τοῦ ὁποίου ὀφείλεται βεβαίως εἰς λόγους χρονίας ψηφοθηρικῆς ἡδονοθεραπείας.
Κουτσιμπέλας Εὐάγγελος