Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Τμήματος Τρικάλων του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, αισθάνεται την υποχρέωση να ευχαριστήσει θερμά για την συνδρομή τους στην ανακαίνιση της εξωτερικής όψης του κτιρίου του Ερυθρού Σταυρού, τους κάτωθι:
• Κωνσταντίνο Ζήση-κατάστημα AbiTec, για την προσφορά ηλεκτρολογικού εξοπλισμού.
• Αχιλλέα Χατζή, για την εγκατάσταση του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού.
• Ελευθέριο Σικοβέλλα, για τον ελαιοχρωματισμό του κτιρίου.
• Αφούς ΒΕΝΕΤΗ, για την προσφορά χρωμάτων.
Με την προσφορά τους αυτή επιβεβαιώνουν τη βαθιά εκτίμησή τους στον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό και στο ανθρωπιστικό έργο που επί σειρά ετών το Τμήμα Τρικάλων επιτελεί και συμβάλλουν στην προβολή του, τόσο στην τοπική κοινωνία, όσο και στους πολυπληθείς επισκέπτες της περιοχής μας.