Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Από καρδιάς ένα μεγάλο «ευχαριστώ» για την αμέριστη συμπαράσταση που μου δώσατε τις τελευταίες ώρες της βαθιάς οδύνης για την πολύ άδικη απώλεια της Μαριάννας μου.
Γνωστοί και άγνωστοι με τον τρόπο σας και ο καθένας ξεχωριστά με λόγια και πράξεις «σημαδέψατε» αυτή την αβάσταχτη απώλεια που άλλαξε για πάντα την ζωή μου, με σεβασμό και διακριτικότητα.
Βαθιά ευγνωμοσύνη σε όλες και όλους σας για την αγάπη και τον σεβασμό σας στην μνήμη της Μαριάννας μου και στην πρόθεση στήριξης που δείξατε τόσο σε μένα όσο και στα εναπομείναντα αγαπημένα πρόσωπα μου.
Ας μου επιτραπεί μια ειδική αναφορά σε αυτό το εξαιρετικό και πάνω από όλα ανθρώπινο προσωπικό του Νοσοκομείου Τρικάλων που έκαναν την Μαριάννα μου να νιώσει σαν το σπίτι της από πλευράς φροντίδας τις τελευταίες ημέρες της πολύ σύντομης ζωής της.
Βαθιά υποχρεωμένος σε όλους και σε όλες σας και ο Θεός να σας δίνει υγεία.
Κώστας Ντάκος