Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Κοπή πίτας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων
Στα γραφεία της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων έγινε η κοπή της βασιλόπιτας με την ευλογία του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτου Τρίκκης και Σταγών κ.κ. Χρυσοστόμου.
Στην κοπή παρευρέθηκαν η Διευθύντρια Βασιλική Κάκλα, ο Αναπληρωτής Διευθυντής κ. Αργυρόπουλος, οι Σχολικοί Σύμβουλοι κα Κοτρώτσιου και κ. Ντρίζος, τα τακτικά και αναπληρωματικά μέλη του Υπηρεσιακού Συμβουλίου, οι υπεύθυνοι του Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων, των Σχολικών Δραστηριοτήτων, του Κέντρου Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών καθώς και όλο το διοικητικό και εκπαιδευτικό προσωπικό της Δ.Δ.Ε. Τρικάλων.