Ο Δήμαρχος Φαρκαδόνας Σπυρίδων Αγναντής , αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει και Δημόσια τον πρώην Δήμαρχο Θανάση Μεριβάκη, για την ευγενική προσφορά σημαντικού αριθμού μασκών, προς χρήση του προσωπικού του Δήμου. Τέτοιες ενέργειες αποτελούν έμπρακτη απόδειξη αλληλεγγύης, για την αντιμετώπιση από κοινού της πρωτοφανούς αυτής πανδημίας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.