Φιλική νίκη για τον ΑΟ Τρίκαλα επί της Αναγέννησης Καρδίτσας

Φιλική νίκη επί της Αναγέννησης Καρδίτσας με σκορ 85-68 πήρε σήμερα η ομάδα μας σε μια αναμέτρηση που διεξήχθη στο Δημοτικό Κλειστό Τρικάλων.
Οι παίκτες του Ηλία Παπαδημητρίου μπροστά σε ένα ενθουσιώδες κοινό πήραν τα ηνία του ματς από την έναρξη του παιχνιδιού και έκλεισαν το πρώτο ημίχρονο με σκορ 43-35.
Στην επανάληψη οι κυανέρυθροι πάτησαν γκάζι και έφτασαν στην επικράτηση με 85-68 και το προπονητικό τιμ να βγάζει χρήσιμα συμπεράσματα ενόψει του αγώνα κυπέλλου Ελλάδας με την ομάδα που θα προκύψει από το νικητή της αναμέτρησης ΚΑΠ – ΓΣ Κορωπι