Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Γενική Συνέλευση
Ενημερώνουμε τα μέλη του Παραρτήματος Τρικάλων του Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου, την Τετάρτη 27 Απριλίου στις 5:00μ.μ., θα πραγματοποιηθεί Γενική Συνέλευση στην ισόγεια αίθουσα του Εργατικού Κέντρου Τρικάλων με τα εξής θέματα:
1. Ενημέρωση των μελών για τις δράσεις και τις διεκδικήσεις του σωματείου.
2. Συμμετοχή στην Απεργία της Πρωτομαγιάς.
3. Οργάνωση Συναυλίας του Παραρτήματος Τρικάλων του ΠΜΣ τον Ιούνιο.
Καλούμε όλα τα μέλη του σωματείου να συμμετέχουν στην συνέλευση.
Η διοικούσα Επιτροπή