Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Για ακόμη μια φορά στο χώρο έξω από το κτίριο που φιλοξενεί την Δημοτική Φιλαρμονική, βλέπουμε την ίδια εικόνα…
Απέναντι υπάρχουν κάδοι απορριμμάτων, αλλά κάποιοι προτιμούν αυτή την πρακτική, αρνούμενοι να περπατήσουν λίγα ακόμη μέτρα…
Θέμα που δεν θα λυθεί ακόμη και να τοποθετηθεί κάδος απορριμμάτων στο σημείο, γιατί είναι θέμα …ΠΑΙΔΕΙΑΣ και αγάπης προς την πόλη με σεβασμό στους συμπολίτες και αυτά δεν αποκτούνται με ένα κάδο απορριμμάτων…