Ο Σύλλογος Γυναικών Αγναντερού διοργανώνει «Γιορτή Τσιγαρίδας» η οποία θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 26 Δεκεμβρίου στον προαύλειο χώρο του Δημοτικού Σχολείου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.