Πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας του Συλλόγου Γυναικών Παλαιομοναστήρου στην Ταβέρνα «ΤΟ ΝΤΕΡΛΙΚΩΜΑ» στον κέντρο του Χωριού, το Σάββατο 11/2 στις 21.00 παρουσία αρκετών Γυναικών , του Δημάρχου Πύλης κ. Κωνσταντίνου Μαράβα , των συνεργατών του, του Προέδρου της Τ.Κ. Παλαιομοναστήρου κ. Θωμά Μπουτζιώλη.
Την εκδήλωση προλόγισε η Πρόεδρος του Συλλόγου κ. Βιβή Πάλλα.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.