Η αγωνιστική δράση στην ΕΣΚΑΘ

Ολοκληρώνεται η κανονική περίοδος στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ. Θα γίνουν τα δύο μπαράζ για την 2η θέση και τον παραμονή στη συνέχεια και θα ακολουθήσουν τα πλέι οφ ανόδου ανάμεσα στους δύο πρώτους των ομίλων για μια θέση στην Γ Εθνική.

Οι αγώνες και διαιτητές  το διάστημα 6-7 Απριλίου  2019 αλλά και του πρωταθλήματος εργαζομένων είναι: 

ΠΕΜΠΤΗ 04/04/2019
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 21:45 ΔΑΝΑΟΙ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(ΕΦ)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΡΤΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ 1-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ(Π)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΟΥΛΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΧΛΩΡΟΣ Ν.
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 18:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ-ΓΟΝΕΙΣ 10ου (ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΧΛΩΡΟΣ Ν.
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΧΛΩΡΟΣ
·         ΚΛ.MOYZAKIOY: 17:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΜΟΥΖΑΚΙ (Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ
·         ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΑΙΟΛΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ(ΗΜΙΤΕΛ.ΠΑΙΔ)
Δ/ΤΕΣ: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ – ΤΣΑΛΑΣ Γ.
·         ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 20:15 ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΔΑΝΑΟΙ(Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
·         ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 14:00 ΑΣΚ –ΓΣ ΣΟΦΑΔΕΣ(ΠΑΜ)
Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019
·         ΚΛ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 19:00 ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΒΟΝΤΖΑ- ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ -ΔΑΝΑΟΙ(Ε)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ -ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ – ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
·         ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 12:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Μ)
Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:00 ΔΕΑ- ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΡΑΞΑΣ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:30 ΑΓΡ.ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ- ΕΡΓ.ΤΡΙΚΚΗ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. -ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ -ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:00 ROSSONERO- ΜΟΛΕΤ (ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ- ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.- ΤΖΕΛΗΣ
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 19:30 ΣΜΑΚ.Κ.Κ. – ΦΙΛΥΡΙΩΤΕΣ (ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ
·         ΚΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: 13:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ(Α2ΓΥΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ
·         ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ.-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ (Γ΄ΕΘΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΤΗ 09/04/2019
·         ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 21:45 ΦΑΛΩΡΕΙΑ-ΦΟΥΝΤΑΣ(ΕΦ)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΖΑΧΑΡΙΑ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 11/04/2019
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 21:45 ΙΚΑΡΟΙ-ΔΑΝΑΟΙ (ΕΦ)
Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ-ΝΤΟΒΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή