Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου 20 και 21/4

Ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και διαιτητές στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα για το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Απριλίου 2019:
 
ΣΑΒΒΑΤΟ  2004–2019  

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ 16 ΩΡΑ  11:00
ΜπαλκουραςΔημητρα β – Δημητρα αΜαργιωληςΝτινος   – Κουτσαγιας
Αγ ΚυριακηςΑκαδημια 1  – ΜετεωραΤουλουμηςΣακκας   – Σινδρος
ΦλαμουλιουΑΟΤ   – Ακ ΑμπελακιωνΤζιοτζιοςΜαρκοπουλος  – Αβρααμ
 Νεοχωρι   – Οικουμενιος0-3 
 Ρεπό : Πύργος  
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
ΠηγηςΠηγη    – ΑχιλλέαςΔουλοπουλοςΜανασης Μ  – Μαργιωλης
ΚαλυβίωνΚαλύβια  – ΠύργοςΚουτσαγιαςΠαπαγεωργοπουλος  – Τζιοτζιος
ΛογγακιουΔημητρα  – Μεγαλ/ριΜανασης ΚΝταλουκας   – Λεωνιδας Κ
ΜπαραςΑγ Μονη  – Κρ ΒρύσηΜανουρας ΧΜπαλας Χ  – Μανουρας Ν
ΚαστρακίουΚαστράκι  – ΣαραγιαΚοντινοςΖησης   – Καλογριας
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες  – ΠορταικόςΛεωνιδας ΣΑλεξοπουλος   – Παφης
Κεφαλ/σουΚεφαλ/σο  – ΝεοχωριΠετσαςΣταφυλας   – Κωτουλας
 Γλύνος  – Πυργετός0-3 
 ΑΕΤ  – Φήκη0-3 
    

               ΚΥΡΙΑΚΗ    21. 04. 2019 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ    121ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΜπαλκουραςΔημητρα α  – Ακαδημια 1 αΝτινος 
ΦλαμουλιουΑΟΤ   – ΝεοχωριΤζιοτζιος 
Βοηθ Αγ ΜονηςΑγ Μονη  – ΑχιλλέαςΜαργιωλης 
ΜπαλκουραςΜεγαλ/ρι  – Ακ ΑμπελακιωνΚουτσαγιας 
 Μετεωρα α  – Καρυες0-3 
 Ρεπό : Πύργος α  
    
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠιαλείαςΠιαλεία  – ΒαλτινόΛεωνιδας ΣΚωτουλας   – Τουλουμης
Παλ/ρουΠαλαιομ/ρο  – ΘεόπετραΚουτσαγιαςΝταλουκας – Παπαγεωργοπουλος
ΦωτεινούΦωτεινό  – ΧρυσομηλιαΖησηςΚαλογριας  – Καπερωνης
ΛυγαριαςΛυγαρια  – ΔροσερόΚοντινοςΜπαλας Χ  – Σταφυλας
Δενδρ/ριουΔενδρ/ρι  – ΑσπροβαλτοςΔουλοπουλοςΑνδριοπουλος  – Παφης
ΠρίνουςΠρίνος  – ΡοπωτόΜανασης ΚΛεωνιδας Κ  – Μανασης  Μ
 Φιλύρα  – Τζουρτζια0-3 
 Κεφαλ/κος  – Βυτουμας0-3 
 Ρεπό : Γόμφοι  
    
    
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΚεραμιδιουΚεραμίδι   – ΚηπάκιΝοτοςΚαλογριας   – Ντινος
ΚαρυωνΚαρυες   – ΡιζαριοΠετσαςΚωτουλας  – Παπαγεωργοπουλος
ΚρήνηςΚρήνη   – ΑρδάνιΛεωνιδας ΣΜπαλας Χ  – Αλεξοπουλος
ΠετρωτούΠετρωτό  – Αγ ΚυριακήΚουτσαγιαςΤουλουμης  – Σακκας
ΛόγγουΛόγγος  – ΟικουμενιοςΜανασης ΚΛεωνιδας   – Κωστηρας
Αγ ΚυριακήςΑκαδημια 1  – ΖάρκοΖησηςΣταφυλας  – Μαρκοπουλος
ΓριζάνουΓριζάνο  – ΑστεραςΤζιοτζιοςΚουτσαγιας  – Αβρααμ
ΡιζωματοςΠαραληθαίοι-Ακ ΑμπελακιωνΚοντινοςΝταλουκας  – Μανασης Μ
 Ρεπό : Βασιλικη  
    
    
 Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΜεγάρχηςΔιαλεχτό   – Συνοικία 2017ΜαργιωληςΚαπερωνης   – Μουστακας
Παλ/ργουΠαλ/ργος   – ΑπόστολοιΠαφηςΠλοκας  – Σινδρος

 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή