Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Τακτοποιημένες οικονομικές εκκρεμότητες ανασύρθηκαν ως …χρέη.
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr η Τρικαλινή Μ.Μ. βρέθηκε να οφείλει στο Δήμο Τρικκαίων ποσό 240 ευρώ από ενοίκιο έτους 2017, τάφου της Α΄ Ζώνης του Β΄ νεκροταφείου.
Μόλις πήρε στα χέρια της την …μακάβρια ειδοποίηση από τον Δήμο Τρικκαίων, κατέθεσε αίτηση, με την οποία ζητά να απελευθερώσει τον ενοικιαζόμενο τάφο που είχε νοικιάσει στο Β΄ νεκροταφείο, λόγω εκταφής του θανόντος συζύγου της και ταυτόχρονα κατέθεσε απόδειξη είσπραξης του Δήμου Τρικκαίων τον Μάρτιο του 2017 με την οποία κατέβαλε στο ταμείο του Δήμου Τρικκαίων το ποσό των 46 ευρώ για το δικαίωμα εκταφής του συζύγου της και συνεπώς δεν οφείλει ενοίκιο…