Η δράση στο τοπικό ποδόσφαιρο

Το Σαββατοκύριακο 2 και 3 Μαρτίου, ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και οι διαιτητές για τα τοπικά ερασιτεχνικά πρωταθλήματα Τρικάλων.
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 03 – 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ 141ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΦαρκαδόναςΠετρωτό  – Μεγαλ/ριΤουλουμηςΣακκας     – Κατσογιαννος
ΦλαμουλιουΑΟΤ  – Ακ ΑμπελακιωνΠαπαγεωργοπουλοςΣινδρος    – Κουτσαγιας
ΜπαλκουραςΔήμητρα α  – Ακαδημια 1ΣταφυλαςΚαπερωνης  – Πλοκας
 Ρεπό : Αχιλλέας  
    
    
 Κ 142ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠύργουΠύργος  – ΠυργετόςΜαργιωληςΑβρααμ   – Μαρκοπουλος
Αγ Βης/ναΠορταικός  – Δημητρα βΤζιοτζιοςΚωστηρας  – Τατσιοπουλος
ΚαλαμπακαςΜετεωρα  – ΒαλτινόΜανασης ΜΝτινος    – Αργυροπουλος
 ΑΕΤ   – Αγ Μονη3-0 
    
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
ΠηγηςΠηγη     – ΚεφαλόβρυσοΚουτσαγιαςΛεωνιδας Κ   – Παπαγεωργοπουλος
ΦήκηςΦήκη     – ΝεοχωριΚοντινοςΣταφυλας   – Μπαλας
ΣαραγιωνΣαραγια  – ΤαξιάρχεςΛεωνιδας ΣΚωτουλας   – Τζιοτζιος
ΔιάβαςΚρ Βρύση  – ΚαστράκιΠετσαςΑποστολου  – Καπερωνης Ν
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι  – Αγ ΜονηΔουλοπουλοςΝταλουκας  – Μανασης Μ
ΠυργετουΠυργετός  – ΔημητραΖησηςΑλεξοπουλος  – Τουλουμης
ΜπάραςΑχιλλεας  – ΚαλύβιαΜανασης ΚΚαλογριας   – Ντίνος
 Πορταικος  – ΑΕΤ3-0 
 Πύργος  – Γλύνος3-0 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜπελετσιουΜπελέτσι  – ΑσπροκλησιαΜαργιωληςΤατσιοπουλος  – Κατσογιαννος
 Φωτάδα   – ΓενεσιΜαταιώνεται 
 Ελευθ/ρι  – ΠρόδρομοςΜαταιώνεται 
    
   ΩΡΑ  15:00
 ΠανελλήνιοΠρωτάθλημαΔικηγόρων
ΠύργουΤρικαλα  – ΘεσσαλονίκηΑνδριοπουλοςΑβρααμ   – Καπερωνης
    
    

 ΚΥΡΙΑΚΗ    03. 03. 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΡιζωματοςΠαραληθαίοι  – ΚηπάκιΛεωνιδας ΚΠαπαγεωργοπουλος-Τουλουμης
ΚαρυωνΑκ Αμπελακιων  – ΓριζανοΚοντινοςΚαψουρας   – Κουτσαγιας
ΧρυσαυγήςΑστερας  – ΒασιλικήΚουτσαγιας ΓΜαργιωλης  – Κωστηρας
ΖάρκουΖάρκο   – ΛόγγοςΤζιοτζιοςΠλοκας   – Σακκας
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΠετρωτόΜανασης ΜΡάτζας    – Αβρααμ Β
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή  – ΚρήνηΠαφηςΚαλογριας   – Μαρκοπουλος
ΑρδανίουΑρδάνι  – ΚαρυεςΖησηςΣινδρος   – Ντινος
ΡιζαριούΡιζαριό  – ΚεραμίδιΜανασης ΚΚωτουλας  – Καπερωνης
 Ρεπό : Ακαδημια 1  
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΠρίνουςΠρίνος   – ΒαλτινόΚοντινοςΚωτουλας   – Καψουρας
Παλ/ρουΡοπωτό  – ΔενδροχωριΜανασης ΚΜανασης Μ  – Παφης
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος  – ΓόμφοιΖησηςΠλοκας   – Σινδρος
ΜουριαςΔροσερό  – ΦωτεινόΔουλοπουλοςΠαπαγεωργοπουλος  – Τζιοτζιος
ΠεριστεραςΤζουρτζια  – Παλαιομ/ροΚουτσαγιαςΚαλογριας   – Καπερωνης
ΘεόπετραςΘεόπετρα  – ΠιαλείαΠετσαςΣταφυλας   – Λεωνιδας Κ
 Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος3-0 
 Βυτουμας  – Φιλύρα3-0 
 Ρεπό : Λυγαρια  
    
    
 Κ    121ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων -Πύργος αΚουτσαγιας 
ΝεοχωριουΝεοχωρι  – Αγ ΜονηΜουστακας 
Football FactoryΚαρυες   – ΑΟΤΣακκας 
ΜπαραςΑχιλλέας  – Μεγαλ/ριΛεωνιδας Σ 
 Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α3-0 
 Ρεπό : Δημητρα α  
    
 Κ    122ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜπαλκουραςΔημητρα β  – ΟικουμενιοςΑβρααμ Β 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β  – ΠηγηΝτινος 
ΠύργουΠύργος β  – Ακαδημια 1 βΑποστολου 
Αγ Βης/ναΠορταικος  – ΣυνοικίαΚωστηρας 
ΒαλτινουΒαλτινό  – ΠυργετόςΤουλουμης 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΑποστόλωνΑπόστολοι  – ΠατουλιαΑνδριοπουλοςΚατσογιαννος  – Τατσιοπουλος
ΣαραγιωνΣυνοικία  – ΛεπτοκαρυαΑλεξοπουλοςΑργυροπουλος  – Μαρκοπουλος

 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή