Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Πολλά συγχαρητήρια στους υποψήφιους των φετινών πανελλαδικών εξετάσεων, επιτυχόντες και μη.
Μακάρι όλοι να πραγματοποιήσουν τους στόχους και τα όνειρά τους.
Ένας διαρκής αγώνας, ανεξαρτήτου αποτελέσματος πρέπει να συνεχιστεί.
Για την ΝΟΔΕ ΝΔ Τρικάλων
Ο Υπεύθυνος Θεματικού Τομέα Παιδείας
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΗΣ