Ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ και η Βουλευτής του ν. Τρικάλων δίπλα δίπλα σε κάθε σημείο της επίσκεψης
Στο Δίπυλο για δείπνο έκλεισε η περιοδεία του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Στέφανου Κασσελάκη στα Τρίκαλα. Δίπλα του στο τραπέζι φυσικά η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Μαρίνα Κοντοτόλη η οποίας ανέλαβε την περιοδεία του προέδρου του κόμματος στον νομό.
Η κα Κοντοτόλη πέρα από τον θεσμικό ρόλο ως βουλευτής βέβαια, είναι από τα πολιτικά πρόσωπα στα οποία στηρίζεται ιδιαίτερα η αξιωματική αντιπολίτευση.
Μη ξεχνάμε ότι είναι από τους βουλευτές με την πιο υψηλή παρεμβατικότητα στη Βουλή αναδεικνύοντας τα προβλήματα όχι μόνο του νομού Τρικάλων αλλά της Δυτικής Θεσσαλίας γενικότερα.
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/8e85bd5c-0e2d-4c2d-a8a7-44a7b0a737ed-1024x472.jpg)