Η παρουσία της κράτησε την πολιτική αξιοπρέπεια ψηλά
Ψηφοφόροι, φίλοι και υποστηρικτές της υποψήφιας βουλευτή Χαράς Ξάνθη, έδωσαν το «παρών» χθες το απόγευμα στην κεντρική προεκλογική της ομιλίας στο Μουσείο Τσιτσάνη.
Ο πολιτικός λόγος της Χαράς Ξάνθη σε συνδυασμό με τον δυναμισμό, την αισιοδοξία της, και η πορεία της, ως αυτοδημιούργητη και όχι από «πολιτικό τζάκι» είναι αυτά που την κάνουν να διαφέρουν μακράν από τους υπόλοιπους υποψηφίους.
Οι νέοι και οι αναποφάσιστοι βλέπουν στο πρόσωπο της έναν άνθρωπο που πρέπει να μπει στην ελληνική βουλή καθώς τα δείγματα γραφής της είναι η επιμονή, η όρεξη για δουλειά και προσφορά!