Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στην σημερινή …απεργία των Υπαλλήλων Καθαριότητας του Δήμου, αποδίδει η Δημοτική Αρχή Τρικάλων την εικόνα που παρουσίαζε σήμερα το βράδυ η πόλη.
Όπως κατέγραψε το trikalanews.gr στον …βρόντο πήγε η χθεσινή έκκληση της Δημοτικής Αρχής Τρικάλων να μην βγουν σήμερα σκουπίδια, με αποτέλεσμα να υπάρξει ένας ιδιότυπος «στολισμός» των Τρικάλων…